Розумний годинник Huawei Honor Watch Magic Ceramic Pink


Опис
Розумні годинник Huawei Honor Watch Magic Ceramic Pink - це одні з найтонших розумних годин. Вони легко впишуться в ваш стиль і стануть незамінним помічником як в повсякденному житті так і в спортивних тренуваннях, в тому числі плавання.
Основні функції
На основі технології AI smart heart годинник збирає інформацію про серцевий ритм, стрес і дихання в режимі реального часу. Дають наукову оцінку якості сну, точно визначити 6 основних типів проблем зі сном і на основі цього формують персоналізовані поради щодо поліпшення якості сну.
З цим годинником можна займатися більшістю видів спорту, як біг, велоспорт, Альпінізм і навіть плавання. Технологія FIRSTBEAT обробляє дані про поглинання кисню, ефект від тренування і часу на відновлення. В результаті цього підвищується ефективність тренувань і знижується ризик спортивних травм.
Трекінг розташування підтримується через системи геопозиціонування: GPS, ГЛОНАСС і GALILEO.
Розумні годинник Huawei Honor Watch Magic Ceramic Pink сумісні з усіма пристроями. Акумулятор забезпечує до 7 днів роботи без підзарядки завдяки подвійному процесору.
Матеріал
Корпус годинника виготовлений з нержавіючої сталі 316L холодного кування. Вони надзвичайно легкі і зручні. Скло екрану міцне, матове і ретельно відполіроване вручну.
Дизайн
Дисплей AMOLED розміром 1.2 дюйма і роздільною здатністю 390*390 пікселів (326 PPI), що забезпечує повноцінний огляд. Стійкий до фізичних пошкоджень і подряпин.
Висновок
Купівля розумних годин Huawei Honor Watch Magic Ceramic Pink дозволить детально контролювати ваші фізичні показники і спортивні досягнення, а також стане відмінним аксесуаром на кожен день.
Переваги:
- Висока продуктивність і збалансоване енергоспоживання.
- Водостійкість до 50 м.
- Сучасний надійний дизайн.
Недоліки:
- Шкіряний ремінець не підходить для плавання.
Популярні питання про Huawei Honor Watch Magic
-
☎ Чи можна дзвонити через ці години?
Ні, в них немає мікрофона. Тільки сигнал і вібрація, якщо смартфон в зоні досяжності bluetooth.
-
↔ Чи можна замінити ремінець?
Так, ремінець знімається.
-
⌚ Чи є в цьому годиннику функція автоактивності, така як теніс, ходьба, біг або потрібно вибрати активність вручну?
Годинник може автоматично визначати вашу поточну активність.
-
⌨ Яка операційна система?
Операційна система розробки Huawei-ОС Lite.
Характеристики
| Функціональні можливості смарт-годин | |
|---|---|
| Тонометр | Ні |
| Будильник | так |
| Відстеження сну | так |
| Розумний будильник | N / A |
| Секундомір | N / A |
| Голосове керування | N / A |
| Камера | Ні |
| Оповіщення про вхідні дзвінки та смс | Так |
| Динамік | N / A |
| Мікрофон | N / A |
| Крокомір | так |
| Підрахунок спалених калорій | так |
| Підрахунок сходинок | ні |
| Пошук телефону | так |
| Датчики | |
| Акселерометр | Так |
| Барометр | Так |
| Гіроскоп | Так |
| Датчик серцевого ритму | Так |
| Компас | Так |
| Датчик рівня освітленості | так |
| Дисплей | |
| Сенсорний | так |
| Тип дисплея | AMOLED |
| Скло | N/A |
| Діагональ | 1,2 |
| Розширення екрану | 390x390 |
| Число пікселів на дюйм (PPI) | 326 |
| Сумісність | |
| Android | 4.4+ |
| IOS | 9+ |
| Пам'ять | |
| Вбудована пам'ять | 128 МБ |
| Оперативна пам'ять | 16 МБ |
| Можливість розширення SD | N / A |
| Процесори | |
| Відеопроцесор | N / A |
| Матеріали | |
| Ремінець | Силікон і шкіра |
| Корпус | Пластик, метал |
| Підключення і інтерфейси | |
| ГЛОНАСС | Так |
| Wi-Fi | Ні |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| SIM-карта | Ні |
| GPS | так |
| NFC | Так |
| Особливості | |
| Захист від вологи та пилу | Водонепроникність 5 Бар |
| Розміри і вага | |
| Розміри (ШхДхВ) | 42.8 x 42.8 x 9.8 мм |
| Вага | 32.5 г |
| Довжина ремінця | 140-210 мм |
| Живлення | |
| Ємність аккумулятору | 178 mAh |
| Час роботи акумулятора | 168 ч |
| У режимі повсякденного використання | 7 днів |
| У режимі очікування | 14 днів |
| Час зарядки | 2 ч |
| Загальна | |
| Колір | Ceramic Pink |
| Комплектація | Розумний годинник Watch Magic, документація, USB-кабель, зарядний пристрій |
| Тип гаджета | |













