Смарт-годинник Amazfit GTR 4 Superspeed Black (955544)
Опис
Смарт-годинник Amazfit GTR 4 призначений для активних користувачів, для яких спорт є невід'ємною частиною життя. Вони оснащені якісним GPS-орієнтуванням, підтримують понад 150 видів тренувальної активності та синхронізуються із сервісами Strava та adidas Running. Тепер ви можете відстежувати усі свої досягнення та ділитися ними. Операційна система Zepp 2.0 надає всі необхідні інструменти для цього.
Підтримка на кожному етапі
Починайте займатися: плавання, біг, велосипед чи гребний тренажер – пристрій розпізнає будь-яку вашу активність. За допомогою Bluetooth-гарнітури або динаміка годинника ви отримуватимете звукові сигнали, щоб не забувати про частоту серцебиття та необхідність підтримки водного балансу. Ви також можете відтворювати улюблені треки прямо з годинника, щоб тренування проходили ще краще.
Просунута GPS-навігація
Смарт-годинник Amazfit GTR 4 використовують шість супутникових систем навігації, кругову поляризацію та двосмугову передачу даних, що дозволяє визначати координати з точністю до 99%. Функції імпорту маршрутів, відстеження руху в реальному часі та вибору найкоротшого шляху роблять будь-які прогулянки та тренування комфортними та ефективними.
Оновлений вінтаж
Дизайн моделі поєднує класичний стиль із сучасними технічними рішеннями. Металевий корпус, спортивний стиль та елегантне коліщатко для навігації – такий неовінтаж сподобається багатьом. Яскравий 1.43-дюймовий AMOLED-дисплей, що пропонує до 200 варіантів циферблатів, займає більшу частину корпусу і надає годинникам неповторного вигляду.
Тривала автономність
Смарт-годинник оснащений акумулятором ємністю 475 мАг, який забезпечує до 7 днів роботи в інтенсивному режимі та до 24 днів в енергозберігаючому. У GPS-режимі пристрій працює від 25 до 52 годин. Тепер ви не залежите від рівня заряду – вистачить на довгий час.
Датчик BioTrackerTM 4.0
Сучасна технологія моніторингу здоров'я забезпечує максимальну точність. Два світлодіоди зчитують на 33% більше інформації, а вдосконалені алгоритми відстеження серцебиття дбають про ваше здоров'я. Amazfit GTR 4 також відстежує якість сну, рівень стресу, фізичну активність та насичення крові киснем. Використовуйте ці дані для покращення свого самопочуття.
Ваш головний помічник
Екосистема додатків з урахуванням ОС Zepp автоматизує безліч повсякденних процесів. Використовуйте голосовий помічник Alexa для керування пристроєм за допомогою голосу. Зберігайте банківські картки для зручного доступу, відповідайте на дзвінки через Bluetooth – Amazfit GTR 4 стане незамінним помічником у повсякденному житті.
Характеристики
| Функціональні можливості смарт-годин | |
|---|---|
| Годинники з пульсомірів | так |
| Фирменное приложение | Zepp |
| Відстеження сну | так |
| Розумний будильник | так |
| Секундомір | так |
| Оповіщення про вхідні дзвінки та смс | так |
| Динамік | так |
| Мікрофон | так |
| Крокомір | так |
| Годинники з GPS навігатором | так |
| Підрахунок спалених калорій | так |
| Пошук телефону | так |
| Датчики | |
| Акселерометр | так |
| Барометр | так |
| Гіроскоп | так |
| Датчик наповнення кисню в крові | так |
| Дисплей | |
| Сенсорний | так |
| Тип дисплея | AMOLED |
| Діагональ | 1.43″ |
| Розширення екрану | 466 х 466 |
| Сумісність | |
| Android | Android 8+ |
| IOS | iOS 10+ |
| Пам'ять | |
| Вбудована пам'ять | 4GB |
| Матеріали | |
| Корпус | Пластик, метал |
| Матеріал ремінця | силікон |
| Підключення і інтерфейси | |
| Wi-Fi | 802.11 b/g/n |
| Bluetooth | Bluetooth® 5.0 |
| GPS | так |
| Особливості | |
| Захист від вологи та пилу | IP68 |
| Розміри і вага | |
| Довжина | 46 мм |
| Товщина | 10,6 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Вага | 34 г |
| Живлення | |
| Ємність аккумулятору | 275 mAh |
| У режимі повсякденного використання | 14 днів |
| Тип акумулятора | Літій-іонний |
| Роз'єм | Магнітна зарядка |
| Час зарядки | 2 години |
| Загальна | |
| Колір | Black |
| Додаткова інформація | управління музичним плеєром, вібрація, понад 150 варіантів тренувальної активності |







