Смарт-годинник Xiaomi Amazfit GTS 4 Mini Moonlight White
Опис
Компактний і стильний смарт-годинник Amazfit GTS 4 mini пропонує надійність і функціональність. Вони вражають своїм компактним дизайном із товщиною корпусу всього 9.1 мм та вагою всього 19 грам. Корпус із алюмінієвого сплаву забезпечує надійний захист внутрішніх компонентів. Крім того, у комплекті поставляється м'який силіконовий ремінець.
Смарт-годинник має видатну автономність - до 15 днів у стандартному режимі використання завдяки акумулятору ємністю 270 мАг. В економному режимі вони можуть працювати до 45 днів без підзарядки.
Дисплей з технологією HD AMOLED гарантує чітке відображення навіть за яскравого сонця або у темний час доби. Скло об'ємом розміром 1.65" із співвідношенням до корпусу в 70.2% надає дисплею елегантний вигляд, забезпечуючи реалістичне і деталізоване відображення контенту.
Amazfit GTS 4 mini пропонує безліч варіантів персоналізації, включаючи вибір циферблатів та встановлення віджетів з функцією AOD. Ви також можете використовувати анімацію або власні фотографії для створення унікального дизайну.
Годинник має вологозахист і може використовуватися під час плавання, відповідаючи коефіцієнту захисту 5 Атм і здатний витримувати тиск на глибині до 50 метрів. Вибирайте між різними спортивними режимами, щоб відстежувати свої досягнення.
Amazfit GTS 4 mini надає доступ до 120 режимів тренувань, включаючи велосипедну їзду, йогу, гребний тренажер та ходьбу. Відстежуйте свій показник VO2Max та регулюйте навантаження, щоб перевершити свої попередні результати.
З годинником легко стежити за своїм здоров'ям, включаючи контроль частоти серцебиття, рівня стресу та рівня кисню у крові. Вони також допомагають відстежувати якість сну, що може вплинути на вашу денну продуктивність. З функцією PAI ви можете досягти своїх цілей у підтримці здорового способу життя, а також бути в курсі фаз менструального циклу.
Характеристики
| Функціональні можливості смарт-годин | |
|---|---|
| Годинники з пульсомірів | так |
| Відстеження сну | так |
| Розумний будильник | так |
| Секундомір | так |
| Оповіщення про вхідні дзвінки та смс | так |
| Мікрофон | так |
| Крокомір | так |
| Годинники з GPS навігатором | так |
| Підрахунок спалених калорій | так |
| Датчики | |
| Акселерометр | так |
| Датчик наповнення кисню в крові | так |
| Датчик освітленності | так |
| Датчик серцевого ритму | так |
| Дисплей | |
| Сенсорний | так |
| Тип дисплея | AMOLED |
| Діагональ | 1,65" |
| Розширення екрану | 384 х 336 |
| Число пікселів на дюйм (PPI) | 309 |
| Сумісність | |
| Android | Android 4.4+ |
| IOS | iOS 8.0+ |
| Матеріали | |
| Корпус | метал |
| Матеріал ремінця | силікон |
| Підключення і інтерфейси | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| SIM-карта | немає |
| NFC | Немає |
| Особливості | |
| Захист від вологи та пилу | WR50 (5 ATM) |
| Розміри і вага | |
| Розміри (ШхДхВ) | 41.8 x 36.66 x 9.1 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Вага | 31.2 г |
| Довжина ремінця | 135 - 190 мм |
| Живлення | |
| Ємність аккумулятору | 270 мАг |
| У режимі повсякденного використання | 15 днів |
| Роз'єм | Магнітна зарядка |
| Час зарядки | 2 години |
| Додаткова інформація | |
| Особливість | Керування камерою |
| Загальна | |
| Колір | Moonlight White |
| Операційна система | Zepp 2.0 |
| Комплектація | Смарт-годинник, ремінець, зарядний кабель, інструкція |
| Додаткова інформація | 120 режимів тренувань, Керування музичним плеєром |











