Смарт-годинник Amazfit Pop 3S Black (997952)


Опис
Смарт-годинник Amazfit Pop 3S покращить якість вашого життя, пропонуючи допомогу в різних повсякденних завданнях. Він оснащений великим і яскравим дисплеєм AMOLED, цілодобово контролює ваше самопочуття, підтримує більше 100 вбудованих режимів тренування, дозволяє керувати музикою і приймати дзвінки, і працює до 12 днів на одному заряді. Завдяки сучасному дизайну, він виглядає елегантно та стильно, підходячи до будь-якого вбрання.
Ультра-великий та яскравий AMOLED дисплей
Насолоджуйтесь одним з найбільших екранів серед розумного годинника. 1.96-дюймовий HD AMOLED дисплей із щільністю пікселів 330 ppi забезпечує чітке зображення, яке легко читається навіть за яскравого сонячного світла. Екран захищений загартованим 2.5D склом, стійким до зовнішніх дій. Корпус і браслет зі сталі надають годинникам вигляду дорогого аксесуара і забезпечують їх довговічність.
Забудьте про часті підзарядки
Смарт-годинник Amazfit Pop 3S оснащений високоємним літій-іонним акумулятором, який дозволяє використовувати пристрій до 12 днів без підзарядки. Швидке заряджання повністю відновить заряд батареї всього за 2 години, що особливо зручно при активному використанні годинника.
Безліч корисних функцій на вашому зап'ясті
Смарт-годинник Amazfit Pop 3S робить ваше життя комфортнішим. Керуйте музикою на смартфоні прямо з годинника. Отримуйте повідомлення та сповіщення, які відображаються на дисплеї Amazfit. Про вхідні дзвінки годинник повідомлять вібрацією. Голосові помічники допоможуть з різними завданнями, такими як прогноз погоди, будильники та нагадування.
Не забувайте про спорт
З Amazfit Pop 3S вам легше відстежуватиме свої спортивні досягнення. Годинник підтримує понад 100 спортивних режимів, вимірюючи швидкість, відстань та частоту серцевих скорочень під час тренувань. Високий рівень захисту корпусу IP68 дозволяє плавати в басейні, не знімаючи годинника.
Контроль самопочуття 24/7
Годинник безперервно відстежує частоту серцевого ритму та рівень насичення крові киснем, що допомагає вам мати повне уявлення про своє здоров'я під час та після тренування. Вимірювання рівня стресу та доступні рекомендації допомагають контролювати емоції та зберігати спокій у будь-якій ситуації.
Комфортне спілкування з Amazfit
Вбудовані мікрофон та динамік дозволяють не тільки дізнаватися про дзвінки, але й відповідати на них, навіть без доступу до телефону. Відмінна якість зв'язку гарантована, коли ви та ваш співрозмовник чудово чуєте один одного. Смарт-годинник Amazfit Pop 3S забезпечить вас зв'язком навіть у спортзалі, не дозволяючи пропустити важливу розмову.
Характеристики
| Функціональні можливості смарт-годин | |
|---|---|
| Годинники з пульсомірів | так |
| Відстеження сну | так |
| Розумний будильник | так |
| Секундомір | так |
| Оповіщення про вхідні дзвінки та смс | так |
| Мікрофон | так |
| Крокомір | так |
| Підрахунок спалених калорій | так |
| Пошук телефону | так |
| Датчики | |
| Акселерометр | так |
| Гіроскоп | так |
| Датчик наповнення кисню в крові | так |
| Дисплей | |
| Сенсорний | так |
| Тип дисплея | AMOLED |
| Діагональ | 1.96″ |
| Розширення екрану | 502 x 410 |
| Сумісність | |
| Android | Android 8+ |
| IOS | iOS 10+ |
| Пам'ять | |
| Вбудована пам'ять | 128 Мб |
| Оперативна пам'ять | 4 Мб |
| Матеріали | |
| Корпус | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ремінця | силікон |
| Підключення і інтерфейси | |
| Bluetooth | Bluetooth® 5.0 |
| Особливості | |
| Захист від вологи та пилу | IP68 |
| Розміри і вага | |
| Довжина | 267,7 мм |
| Товщина | 10,4 мм |
| Ширина | 38,4 мм |
| Вага | 54 г |
| Живлення | |
| Ємність аккумулятору | 300 mAh |
| У режимі повсякденного використання | 5 днів |
| У режимі очікування | 12 днів |
| Тип акумулятора | Літій-іонний |
| Роз'єм | Магнітна зарядка |
| Час зарядки | 2 години |
| Загальна | |
| Колір | Black |
| Операційна система | Пропріетарна |
| Додаткова інформація | управління музичним плеєром, вібрація, понад 100 варіантів тренувальної активності |
| Модифікація | Silicone |





