Розумний годинник Fossil Gen 5e Black
Опис
Розумний годинник Fossil Gen 5E - це мультифункціональний гаджет з кольоровим сенсорним екраном класичної круглої форми. Він сполучається зі смартфоном, має мікрофон і динамік. Пристрій дозволяє приймати дзвінки і контролювати стан здоров'я.
Основні функції
Годинник є оновленою версією моделі 5-го покоління і відрізняється від неї істотно меншою ціною. Заради здешевлення виробник пожертвував деякими переважно другорядними функціями, які навряд чи знадобляться переважній більшості користувачів в повсякденному житті. Наприклад, у нової моделі більше немає альтиметра і компаса, відсутній датчик освітленості і зменшена в 2 рази обсяг постійної пам'яті, якої Залишилося 4 ГБ. Однак додалася вкрай важлива функція, якої не вистачало попередньої версії-моніторинг сну.
Можливості нового релізу забезпечує наступний набір функцій:
- Індикація часу, будильник, секундомір і органайзер.
- Календар до 2100 року. Передбачена індикація місяця, числа місяця, дня тижня і року, показуються фази Місяця. Проводиться автоматичне коригування в залежності від кількості днів у місяці, в тому числі з урахуванням високосних років.
- Прийом телефонних дзвінків.
- Прийом повідомлень з телефону.
- Індикація і фіксація серцевого ритму.
- Відстеження сну (цієї можливості немає в моделі Gen 5).
- Фіксація повсякденної активності і ритму серця. Здійснюється через окремий додаток Wellnes.
- Голосовий помічник Google Assistant.
Зв'язок зі смартфоном забезпечує економічний модуль Bluetooth версії 4.2, є і Wi-Fi 80211 b/g/ n.
Матеріал
Корпус виготовлений з нержавіючої сталі, дисплей захищений міцним мінеральним склом. Ремінець може бути виконаний з нержавіючої сталі або з силікону.
Висновок
Даний гаджет-недорога альтернатива версії Gen 5, що зберегла найважливіший функціонал, що дозволяє приймати дзвінки, використовувати голосового помічника, стежити за станом здоров'я, в тому числі під час занять спортом і фізкультурних вправ. Розумний годинник Fossil Gen 5E підійдуть тим, кому важливо мати вільні руки під час розмови по телефону, кому необхідно володіти інформацією про стан свого серця і відстежувати сон.
Переваги
- Значно менша вартість, ніж у старшої версії.
- Користувачеві надана можливість вибору дизайну циферблата з більш ніж двох десятків можливих варіантів.
- Гучний динамік-під час розмови можна просто тримати годинник біля підборіддя.
Недоліки
- У новій моделі залишилася всього одна функціональна кнопка, що може бути зручним не для всіх користувачів, особливо звикли до їх традиційного розташування.
ПОПУЛЯРНІ ПИТАННЯ ПРО FOSSIL GEN 5E
-
⌚Чи можна заряджати розумний годинник Fossil Gen 5E через USB-хаб або Y-кабель?
Виробник не рекомендує це робити. У комплект поставки входить блок живлення з магнітним коннектором.
-
☀️Як викликати голосовий помічник?
Google Assistant можна викликати тривалим натисканням на функціональну кнопку, розташовану на корпусі.
-
⚡Скільки часу Розумні годинник Fossil Gen 5E діють на одній зарядці?
Якщо використовується весь функціонал, то час становить не менше 24 ч. але виробник передбачив 3 режими з різним енергоспоживанням – власник може самостійно встановлювати функції, які відключаються при виборі того чи іншого варіанту.
-
️☝️Чи треба знімати годинник при купанні або плаванні в басейні?
Ні, це необов'язково. Гаджет герметичний і витримує тиск води 3 атмосфери, що дозволяє не тільки плавати, але і пірнати на глибину до 30 метрів.
Характеристики
| Функціональні можливості смарт-годин | |
|---|---|
| Годинники з пульсомірів | так |
| Будильник | так |
| Відстеження сну | так |
| Секундомір | так |
| Голосове керування | Google Assistant |
| Камера | немає |
| Динамік | є |
| Мікрофон | є |
| Крокомір | так |
| Підрахунок спалених калорій | так |
| Повідомлення про пропущені події (дзвінки, SMS) | так |
| Датчики | |
| Акселерометр | так |
| Гіроскоп | так |
| Датчик серцевого ритму | так |
| Дисплей | |
| Дисплей | 1,19-дюймовий OLED-дисплей |
| Сенсорний | так |
| Розширення екрану | 416x416 |
| Сумісність | |
| Android | Android™ 6.0+ |
| IOS | iOS 12.0+ |
| Пам'ять | |
| Вбудована пам'ять | 4GB |
| Оперативна пам'ять | 1GB |
| Можливість розширення SD | немає |
| Процесори | |
| Основний процесор | Snapdragon Wear 3100 |
| Матеріали | |
| Корпус | нержавіюча сталь |
| Матеріал ремінця | нержавіюча сталь |
| Підключення і інтерфейси | |
| Google Pay | Так |
| Wi-Fi | Wi-Fi 80211 b/g/n |
| Bluetooth | 4.2 |
| SIM-карта | немає |
| GPS | з підключенням до смартфону |
| NFC | Є, NFC чіп |
| Особливості | |
| Захист від вологи та пилу | IP68 (підходить для плавання) |
| Розміри і вага | |
| Діаметр | 44 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Вага | 120 г |
| Живлення | |
| Ємність аккумулятору | 300 мАч |
| Час роботи | 24+ години |
| Час зарядки | 50 хвилин до 80% |
| Загальна | |
| Колір | Black |
| Операційна система | WearOS |
| Комплектація | Розумний годинник Fossil Gen 5E, зарядний пристрій, інструкція |
| Для кого | Чоловічі |









