Смарт годинник з навушниками LEMFO T92 Black
Опис
Смарт-годинник з навушниками LEMFO T92 - це комплект з бездротових TWS-навушників і наручного багатофункціонального приладу, що дає змогу здійснювати дзвінки телефоном та прослуховувати аудіоконтент, вимірювати частоту пульсу та тиск, відсотковий вміст кисню в крові та деякі інші параметри, рахувати кількість кроків і витрачені калорії, демонструвати на великому IPS-екрані результати вимірювань, а також передавати отримані дані на смартфон.

Основні функції
Годинник виконано в металевому корпусі з цинкового сплаву, він має рівень захисту від пилу і води IP67. Гаджет оснащений кольоровим сенсорним дисплеєм розміром 1,28 дюйма з роздільною здатністю 240х240 пікселів. Прилад взаємодіє зі смартфоном або іншим зовнішнім пристроєм за допомогою Bluetooth 5.2 - застосунок можна встановлювати на телефон, що працює під управлінням iOS версії 8.0 і новіше, а також на мобільні гаджети з ОС Android 5.0 та з новішими релізами цієї операційної системи. Гаджет підтримує 21 мову, зокрема російську (української мови немає).
Функціонал охоплює вимірювання показника насичення крові киснем, тиску і частоти пульсу, моніторить стан людини уві сні та активність користувача. Є десять спортивних режимів, призначених для моніторингу виконання різних вправ.
У гаджет вбудовано мікрофон, є можливість приймати дзвінки. Здійснюється також приймання повідомлень. Користувач може прослуховувати музику та інші аудіофайли із зовнішнього пристрою або з вбудованої пам'яті об'ємом 128 МБ - цієї місткості достатньо для того, щоб закачати більше сотні пісень.
Мініатюрні бездротові TWS-навушники, що поставляються в комплекті, також з'єднуються з гаджетом по Bluetooth. Якщо користувач ними не користується, то їх можна вставити в спеціальні виїмки в корпусі годинника, що дуже зручно - немає необхідності носити з собою спеціальний бокс. Зарядка навушників здійснюється прямо від гаджета і починається автоматично.

Висновки
Виробникові вдалося поєднати високу якість звучання аудіосистеми і можливість приймати телефонні дзвінки з безліччю важливих функцій, як-от визначення температури тіла, частоти скорочень серцевого м'яза, тиску і насичення киснем крові, відстеження сну і активності людини. Смарт-годинник з навушниками LEMFO T92 - вдалий вибір для користувача, який веде активний спосіб життя і цінує комфорт, що досягається застосуванням всього одного універсального пристрою замість десятка окремих гаджетів.
Характеристики
| Характеристики навушників | |
|---|---|
| Діаметр динаміка | 6 мм |
| Наявність активного шумозаглушення | так |
| Тип підключення | Bluetooth |
| Тип навушніків | Внутрішньоканальні |
| Функціональні можливості смарт-годин | |
| Годинники з пульсомірів | так |
| Всі функції | Підтримка голосових викликів Bluetooth / локальне відтворення музики / набір номеру / набір Siri / синхронізація адресної книги |
| Тонометр | так |
| Будильник | так |
| Відстеження сну | так |
| Секундомір | так |
| Оповіщення про вхідні дзвінки та смс | так |
| Мікрофон | так |
| Крокомір | так |
| Підрахунок спалених калорій | так |
| Пошук телефону | так |
| Показ часу | так |
| Датчики | |
| Акселерометр | так |
| Датчик наповнення кисню в крові | так |
| Датчик серцевого ритму | так |
| Датчик температури | так |
| Дисплей | |
| Сенсорний | так |
| Тип дисплея | IPS |
| Діагональ | 1,28 дюйма |
| Розширення екрану | 240х240 пікселів |
| Сумісність | |
| Android | 5.0 |
| IOS | 8.0 |
| Пам'ять | |
| Вбудована пам'ять | 128 Мб |
| Оперативна пам'ять | невизначена |
| Можливість розширення SD | немає |
| Процесори | |
| Основний процесор | Irvine Semiconductor IS2806 |
| Матеріали | |
| Корпус | сплав цинку |
| Матеріал ремінця | слікон |
| Підключення і інтерфейси | |
| Wi-Fi | не має |
| Bluetooth | 4.0 |
| GPS | не підтримує |
| NFC | Немає |
| Особливості | |
| Захист від вологи та пилу | IP67 |
| Розміри і вага | |
| Розміри (ШхДхВ) | 50,8х50,8х17,7 мм |
| Ширина ремінця | 38 мм |
| Вага | 60 г |
| Живлення | |
| Ємність аккумулятору | 380 мАг |
| Час роботи | 7-15 днів |
| У режимі повсякденного використання | 7-15 днів |
| У режимі очікування | 20-25 днів |
| Час зарядки | 2 години |
| Загальна | |
| Колір | Black |
| Операційна система | інша |
| Комплектація | LEMFO T92; зярядний кабель; силіконова накладка для навушників (2 шт); інструкція |
| Гарантія | 1 місяць |
| Для кого | Чоловічі |
| Країна виробник | Китай |












Вылетел наушник пока катался на велосипеде. Возможно ли купить наушники отдельно?