Дитячий Смарт Годинник LT31E GPS
Опис
Дитячий смарт годинник LT31E GPS – це розумний гаджет, який припаде до смаку як дітям, так і їхнім батькам. Ця модель відрізняється модним та привабливим оформленням і доступна у різних кольорах, включаючи мальовничі комбінації двох кольорів та елегантну чорну версію.
Цей смарт годинник створений для того, щоб підвищити безпеку дітей, забезпечуючи їм можливість негайно зв'язатися з батьками через аудіо та відео зв'язок та відправляти сигнали SOS за потреби. Батьки можуть відстежувати переміщення своїх дітей, задавати межі безпечних зон і отримувати оповіщення на свій смартфон, якщо дитина залишає ці зони.
Годинник легкий і компактний, легко кріпиться на зап'ястя завдяки силіконовому ремінцю і міцній застібці. Їх корпус виготовлений із пластику високої якості, водо- та пиленепроникний за стандартом IP67. Оснащені сенсорним екраном діагоналлю 1.4 дюйми, HD камерою, динаміком, мікрофоном, слотом для SIM-карти, що підтримує 4G, а також GPS і Bluetooth модулями.
Характеристики
| Функціональні можливості смарт-годин | |
|---|---|
| Всі функції | подвійний режим керування, GPRS позиціювання в реальному часі, телефонна книга, інтерком, відстеження переміщень, будильник на годиннику, безпечна зона, SOS сигнал у разі потреби, сигнал низького заряду батареї, дистанційне вимкнення, камера, теми, секундомір, автономний дзвінок |
| Будильник | так |
| Камера | 0.3MP |
| Динамік | так |
| Мікрофон | так |
| Крокомір | так |
| Годинники з GPS навігатором | так |
| Пошук телефону | так |
| Дисплей | |
| Сенсорний | так |
| Діагональ | 1,4" |
| Розширення екрану | 240x240 |
| Сумісність | |
| Android | Android 4.3+ |
| IOS | iOS 8.2+ |
| Пам'ять | |
| Вбудована пам'ять | 128Mb |
| Оперативна пам'ять | 192Mb |
| Можливість розширення SD | немає |
| Процесори | |
| Основний процесор | ASR3603,832 МГц, one-core ARM Cortex-R5 |
| Матеріали | |
| Корпус | пластик |
| Матеріал ремінця | силікон |
| Підключення і інтерфейси | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| SIM-карта | micro SIM |
| GPS | так |
| Особливості | |
| Захист від вологи та пилу | IP67 |
| Розміри і вага | |
| Довжина | 78 мм |
| Ширина | 57 мм |
| Вага | 52 г |
| Живлення | |
| Ємність аккумулятору | 650 мАг |
| У режимі очікування | 50 годин |
| Час зарядки | 3 години |
| Загальна | |
| Колір | Blue |
| Комплектація | годинник, магнітний кабель для зарядки, інструкція |
| Для кого | Дитячі |



