Розумний годинник Moto360 2020 Version Phantom Black
Опис
Розумний годинник Moto360 2020 Version - це сучасні smart-годинник, побудовані на основі операційної системи Wear OS. Цей годинник буде надійним компаньйоном для тих, хто веде активний спосіб життя і дозволять залишатися на зв'язку, не виймаючи смартфон з кишені.
Основні функції
Moto360 вже багато років знаходиться в списках кращих розумних годин, а Moto360 2020 Version-це третє покоління цього продукту. Будучи преміальним продуктом, цей smart-годинник включає яскравий AMOLED екран і великий набір датчиків для збору біометричних даних про Користувача. Завдяки цим датчикам Moto360 може вимірювати серцевий ритм, швидкість руху і пройдену відстань. Вбудований датчик GPS дозволить годиннику повноцінно виконувати функції фітнес-браслета самостійно, без підключення до смартфону.
Усередині smart-годин потужна начинка з основою на процесорі Snapdragon Wear 3100, завдяки чому годинник функціонує швидко і надійно. Вбудована операційна система Wear OS має ряд корисних додатків, включаючи помічник для фітнесу Google Fit. Використовуючи дані з сенсорів Moto360, цей додаток відстежує фізичну активність користувача і формує зручні звіти.
Крім вбудованого календаря і органайзера, Moto360 відображає повідомлення з додатків на смартфоні власника. Для активації цієї функції смартфон і смарт-годинник необхідно синхронізувати, що займає всього хвилину.
Управляються годинник за допомогою комбінації двох фізичних кнопок і сенсорного екрану, що робить навігацію через меню дуже швидкою і зрозумілою. Крім цього, багато функцій годинника доступні через голосові команди. Для цього використовується вбудована система Google Assistant, ідентична системі в смартфонах на базі Android.
Вбудована батарея дозволяє Moto360 працювати цілий день на одному заряді. Для збільшення робочого часу передбачені енергозберігаючі функції, а повна зарядка від 0 до 100% займає одну годину і використовує йде в комплекті док-станцію.
Матеріал
Корпус розумних годин Moto360 Phantom Black 2020 Version виконаний з нержавіючої сталі і покритий напиленням, що захищає годинник від подряпин. Екран також захищений склом Gorilla Glass 3, що запобігає подряпинам та іншим пошкодженням. У комплекті йдуть два ремінця-один виготовлений з силікону, а інший зі шкіри.
Дизайн
Moto360 2020 Version відрізняється від минулих версій круглою формою і металевим обідком навколо скла. Зовні цей смарт-годинник нагадує якісний механічний годинник, особливо при використанні шкіряного ремінця. Незважаючи на міцний сталевий корпус, Moto360 залишається тонким - товщина годинника становить 11 міліметрів.
Висновок
Розумний годинник Moto360 Phantom Black 2020 Version-це преміальний продукт, що поєднує в собі сучасні технології і класичний дизайн. Цей годинник буде стильним доповненням до зовнішнього вигляду і дозволять залишатися на зв'язку в будь-якій ситуації.
Переваги
- Великий набір функцій
- Міцний корпус і протиударне скло
- Повна зарядка займає одну годину
- Легко синхронізується зі смартфонами
Недоліки
- Годинник не стежать за станом сну без сторонніх додатків
Характеристики
| Функціональні можливості смарт-годин | |
|---|---|
| Годинники з пульсомірів | Так |
| Тонометр | Ні |
| Будильник | так |
| Відстеження сну | N / A |
| Розумний будильник | Так |
| Секундомір | так |
| Голосове керування | Google Assistant |
| Камера | N / A |
| Динамік | N / A |
| Мікрофон | Так |
| Крокомір | так |
| Годинники з GPS навігатором | так |
| Підрахунок спалених калорій | так |
| Підрахунок сходинок | N / A |
| Пошук телефону | N / A |
| Датчики | |
| Акселерометр | Так |
| Барометр | Так |
| Гіроскоп | Так |
| Датчик серцевого ритму | Так |
| Датчик рівня освітленості | так |
| Дисплей | |
| Сенсорний | так |
| Тип дисплея | AMOLED |
| Скло | Corning Gorilla Glass 3 |
| Діагональ | 1,2 |
| Розширення екрану | 390x390 |
| Число пікселів на дюйм (PPI) | 327 |
| Сумісність | |
| Android | 6.0+ |
| IOS | 10.0+ |
| Пам'ять | |
| Вбудована пам'ять | 8 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 1 ГБ |
| Можливість розширення SD | N / A |
| Процесори | |
| Відеопроцесор | N / A |
| Основний процесор | Qualcomm® Snapdragon™ Wear 3100 |
| Матеріали | |
| Ремінець | Силікон і шкіра |
| Корпус | Нержавеющая сталь |
| Підключення і інтерфейси | |
| ГЛОНАСС | Так |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| SIM-карта | Ні |
| GPS | так |
| NFC | так, оплата через Google Pay |
| Особливості | |
| Захист від вологи та пилу | Водонепроникність 3 АТМ |
| Розміри і вага | |
| Розміри (ШхДхВ) | 42.8 x 42.8 x 11.68 мм |
| Вага | 52 г |
| Довжина ремінця | 20 мм |
| Живлення | |
| Ємність аккумулятору | 355 mAh |
| Час роботи акумулятора | 3 дні |
| У режимі повсякденного використання | N/A |
| У режимі очікування | N/A |
| Час зарядки | 1 ч |
| Загальна | |
| Колір | Phantom Black |
| Операційна система | Wear OS |
| Комплектація | Розумний годинник Moto360, силіконовий ремінець, шкіряний ремінець, зарядна станція, інструкція |
| Тип гаджета | |









