Розумний годинник Matrix Powerwatch 2
- Виробник: Matrix Industries
- Наявність: Знятий з виробництва
Опис
Смарт-годинник PowerWatch 2 від компанії Matrix Industries-це революційний розумний годинник, який заряджається від тепла людського тіла і від сонячної енергії. Вони мають вбудований термоелектричний регулятор, а також сонячну батарею, що дозволяє їм працювати без підзарядки від зовнішньої мережі. Годинник PowerWatch 2 моніторять показники життєдіяльності людини (биття серця, кількість кроків, якість сну, кількість калорій і т.д.).
Основні функції
Моніторинг роботи серця;
Вимірювання кількості пройдених кроків і кількості спалених калорій;
Постійне відстеження показників якості сну;
Робота через вбудований GPS трекер;
Інтеграція зі сторонніми додатками і платформами;
Заряджаються за допомогою подвійної сонячної та електричної батареї;
Високий показник водостійкості (годинник працює на глибині до 200 м).
Матеріал
Корпус годинника виготовлений з алюмінію і міцного сапфірового скла.
Дизайн
Годинники мають стильний дизайн, представлені в чорному матовому кольорі з червоними вставками. Розмір ремінця можна регулювати.
Висновок
Смарт-годинник PowerWatch 2 незамінний для тих, хто потребує постійного моніторингу своєї життєдіяльності, незалежно від того, чи є доступ до електронної мережі.
Переваги:
- не потребують підзарядки від зовнішньої мережі;
- водостійкий;
- володіють усіма потрібними функціями сучасних смарт-годин (вимірюють кількість кроків, калорій, ударів серця в хвилину, якість сну).
Недоліки:
- брак енергії-через відсутність стандартної підзарядки деякі функції можуть бути з обмеженнями (наприклад, постійно активний GPS-модуль знижує час роботи гаджета до 30 хвилин).
Характеристики
| Функціональні можливості смарт-годин | |
|---|---|
| Годинники з пульсомірів | Так |
| Відстеження сну | Так |
| Крокомір | Так |
| Годинники з GPS навігатором | Так |
| Підрахунок спалених калорій | Так |
| Функціональні можливості фітнес-трекера | |
| Оповіщення про вхідні дзвінки та смс | Є |
| Додаткові функції | Зарядка від сонячної енергії, сумісність зі сторонніми додатками |
| Дисплей | |
| Діагональ | 1.2 дюйма |
| Сумісність | |
| Android | Сумісні |
| IOS | Сумісні |
| Особливості | |
| LED підсвічування | є |
| Захист від вологи та пилу | Водонепроникні до 200 метрів |
| Розміри і вага | |
| Діаметр | 47 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Вага | 0.06 - 0.07 кг |
| Загальна | |
| Колір | Black |
| Тип гаджета | Чоловічі Розумні годинник |

opt-88x88.jpg)
-88x88.jpg)


opt-800x800.jpg)
-800x800.jpg)

