Смарт-годинник Globex Smart Watch Fit (Black)
Смарт-годинник Globex Smart Watch Fit (Black)
1 649 ₴
Опис
Смарт-годинник Globex Smart Watch Fit – це стильний, сучасний та елегантний гаджет, який стане незамінним помічником як при спортивних заняттях, так і у повсякденному житті.
Завдяки ергономічному корпусу, кольоровому сенсорному екрану прямокутної форми, стильному силіконовому ремінцю та тривалому часу автономної роботи, Smart Watch Fit ідеально доповнить будь-який повсякденний образ успішної людини.
основні переваги
- Моніторинг фізичної активності та показників здоров'я власника: серцевого ритму, тиску, рівня кисню, калорій, сну, фізичної активності (крокомір та різні види спортивних навантажень).
- Перегляд вхідних дзвінків та повідомлень на екрані годинника.
- Дистанційне керування аудіо та фото за допомогою програми Fit Cloud Pro.
- Нагадування про тривалу відсутність фізичної активності та необхідність підтримки водного балансу.
- Функція контролю над здоров'ям жінки.
- Відображення прогнозу погоди, будильник, секундомір.
Функціональні особливості
- Дисплей. Великий повнокольоровий екран Smart Watch Fit з роздільною здатністю 200 x 320 пікселів відрізняється високою якістю кольору, відмінною яскравістю, антивідблисками і чіткою реакцією на дотики завдяки сенсорному екрану з адаптованим підсвічуванням. Користувач може вибрати до 5 тем для екрана годинника в налаштуваннях пристрою, а також завантажити додаткові теми з програми Fit Cloud Pro.
- Корпус. Корпус Smart Watch Fit виготовлений з металевого сплаву та важить всього 41 грам завдяки ергономічному дизайну та використаним матеріалам. Керування годинником здійснюється через дисплей.
- Клас захисту IP67 Міжнародний стандарт захисту IP67 дозволяє власнику не турбуватися про влучення води на пристрій, включаючи використання під час плавання. Важливо дотримуватись температурного режиму води при використанні смарт-годин.
- Ремінець. Гіпоалергенний силіконовий ремінець Smart Watch Fit можна замінити на інший тип або колір за бажанням власника.
- Bluetooth. Годинник оснащений технологією Bluetooth 5.0 зі зниженим споживанням енергії BLE, що збільшує час автономної роботи пристрою. Робочий діапазон Bluetooth складає 10 метрів.
- Час роботи. Вбудований акумулятор ємністю 180 мА*год забезпечує роботу Smart Watch Fit до 15 днів у режимі мінімального навантаження та від 6 до 8 днів – при максимальному навантаженні.
- Програмне забезпечення. Для керування Smart Watch Fit використовується програма Fit Cloud Pro для Android та iOS. Програма зручна у використанні, інтуїтивно зрозуміла і регулярно оновлюється.
- Зарядний пристрій. Годинник заряджається за допомогою магнітного зарядного USB-пристрою, що входить до комплекту постачання. Повна зарядка займає 2:00.
Характеристики
| Функціональні можливості смарт-годин | |
|---|---|
| Фирменное приложение | Fit Cloud Pro |
| Всі функції | Фітнес трекер, Відстеження часу активності, Відстеження швидкості руху, Прорахунок пройденої відстані, віддалене прослуховування звуку |
| Тонометр | так |
| Будильник | так |
| Відстеження сну | так |
| Секундомір | так |
| Оповіщення про вхідні дзвінки та смс | так |
| Крокомір | так |
| Підрахунок спалених калорій | так |
| Пошук телефону | так |
| Функціональні можливості фітнес-трекера | |
| Таймер | так |
| Датчики | |
| Акселерометр | так |
| Гіроскоп | так |
| Датчик зняття з руки | так |
| Датчик наповнення кисню в крові | так |
| Датчик серцевого ритму | так |
| Дисплей | |
| Сенсорний | так |
| Тип дисплея | IPS |
| Скло | Загартоване скло |
| Діагональ | 1.57″ |
| Розширення екрану | 200 х 320 |
| Сумісність | |
| Android | Android 8+ |
| IOS | iOS 10+ |
| Пам'ять | |
| Вбудована пам'ять | 64 Мб |
| Оперативна пам'ять | 160 Кб |
| Процесори | |
| Основний процесор | Realtek RT8762 |
| Матеріали | |
| Корпус | пластик |
| Матеріал ремінця | силікон |
| Підключення і інтерфейси | |
| Bluetooth | Bluetooth® 5.0 |
| GPS | так |
| Особливості | |
| Захист від вологи та пилу | IP67 |
| Розміри і вага | |
| Довжина | 45 мм |
| Товщина | 10,3 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Вага | 41 г |
| Живлення | |
| Ємність аккумулятору | 180 mAh |
| У режимі повсякденного використання | 6-8 днів |
| У режимі очікування | 15 днів |
| Тип акумулятора | Літій-іонний |
| Роз'єм | Магнітна зарядка |
| Час зарядки | 2 години |
| Загальна | |
| Колір | Black |
| Операційна система | Пропріетарна |
| Для кого | Чоловічі |
| Додаткова інформація | вібрація, керування музичним плеєром, погода ,календар, органайзер |
Відгуки (0)
Ви дивилися
Дивитися все







