Гібридний годинник Withings Steel HR Rose Gold 36mm




Опис
WITHINGS Steel HR - гібридний водонепроникний годинник з функцією моніторингу серцевого ритму. Класичний дизайн і естетика зовнішнього вигляду роблять його доречним як для спортзалу, так і для офісу.
Основні функції
Цей гібридний годинник здатний ретельно стежити за людським здоров'ям. Завдяки вбудованому акселерометру аксесуар точно розраховує пройдену за день відстань і складає детальну статистику. Також є можливість стеження за частотою серцевих скорочень – за допомогою світлодіодного датчика, що знаходиться на тильній стороні корпусу. Спеціальний діод висвітлює руку, а фотодіод збирає дані про пульсацію крові і передає їх в основний процесор годин. Особливі програмні алгоритми пропускають отриману інформацію і показують точний показник пульсу.
Спостерігати за показниками пройденої відстані і серцевими скороченнями можна безпосередньо з годинника, в офіційному додатку, яке необхідно встановити на свій смартфон і синхронізувати його з годинником.
Матеріал
Міцний корпус з нержавіючої сталі має круглу форму, скляне покриття плавно закруглене з боків. Під ним знаходиться циферблат, оснащений механічними стрілками. Ремінець виконаний з приємного на дотик силікону.
Дизайн
На циферблаті присутні два круглих дисплея, вони необхідні для показу потрібної інформації з телефону. Це можуть бути повідомлення, СМС повідомлення, пропущені виклики, секундомір. Всі ці розширені функції укладені в класичний годинник з водонепроникністю до 50 м, довговічним акумулятором до 25 днів. Дисплеї, вбудовані в девайс, виконані за особливою технологією AMOLED і є повністю монохромними. З одного боку, це урізує персоналізацію-немає можливості встановлювати яскраві користувальницькі зображення і теми для оформлення. З іншого боку, подібна технологія значно економить заряд вбудованого акумулятора і дозволяє використовувати годинник протягом тривалого часу. З монохромним дисплеєм девайс виглядає досить презентабельно і підходить всім людям без винятку. Також солідності приладу додає хромована окантовка, що обрамляє корпус пристрою.
Висновок
Гібридний годинник Withings Steel HR стане відмінним аксесуаром і корисним помічником для тих, хто планує вести організований і здоровий спосіб життя і претендують на повноцінну заміну відомому гаджету від Apple.
Переваги:
- Моніторинг серцевого ритму.
- Тривалий термін служби батареї до 25 днів.
- Водонепроникність до 50 м.
- Працює з Amazon Alexa і легко синхронізується з Apple Health.
- Можна використовувати різні ремінці для зміни стилю.
Недоліки:
- Монохромний дисплей
Характеристики
| Функціональні можливості смарт-годин | |
|---|---|
| Годинники з пульсомірів | Так |
| Фирменное приложение | Немає |
| Тонометр | Так |
| Будильник | так |
| Відстеження сну | так |
| Секундомір | так |
| Режим перегляду часу | так |
| Камера | Ні |
| Оповіщення про вхідні дзвінки та смс | Так |
| Крокомір | так |
| Підрахунок сходинок | ні |
| Пошук телефону | так |
| Повідомлення про пропущені події (дзвінки, SMS) | ні |
| Показ часу | так |
| Дисплей | |
| Дисплей | TFT LCD |
| Матеріали | |
| Матеріал | Сталь |
| Розміри і вага | |
| Діаметр | 39,5 мм |
| Товщина | 13 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Вага | 49 г |
| Живлення | |
| Час роботи акумулятора | 25 днів |
| Загальна | |
| Колір | Rose Gold |
| Для кого | Жіночі |
| Модифікація | 36mm |
| Тип гаджета | Гібридний годинник |











