Розумний годинник X9 Ultra 2GB/16GB
Розумний годинник X9 Ultra 2GB/16GB
1 990 ₴
Опис
Смарт-годинник X9 Ultra: все, що потрібно, у вас на зап'ясті
Смарт-годинник X9 Ultra працюють на Android і легко підключаються до смартфонів з Android 4.1 і новіше. За швидку роботу відповідає потужний чотирьохядерний процесор UNISOC SC9832E з частотою 1,3 ГГц. Пристрій підтримує підключення через WiFi і Bluetooth завдяки універсальному модулю nrf52832.
Яскравий AMOLED дисплей
Завжди на зв'язкислот для SIM-карти дозволяє дзвонити, відправляти повідомлення і виходити в Інтернет в мережах 2G, 3G і 4G. вбудований GPS допоможе точно визначити ваше місце розташування.< h3>турбота про здоров'я та активність< / h3>Годинники вміють стежити за:
- - якістю вашого сну,
- - рівнем фізичної активності,
- - серцевим ритмом,
- - артеріальним тиском,
- - рівнем кисню в крові.
Вони рахують кроки, калорії і пройдену відстань — все, щоб Ви були в курсі свого здоров'я.
Довгий час роботи
Літій-полімерний акумулятор забезпечує до 7 днів автономності, а швидка зарядка економить час.
для всіх і кожного
Висновок X9 Ultra - це стильні і багатофункціональні смарт-годинник, які підходять як для роботи, так і для активного відпочинку. Вони стануть вашим вірним помічником у повсякденному житті, замінюючи безліч пристроїв одним компактним гаджетом.Характеристики
| Функціональні можливості смарт-годин | |
|---|---|
| Годинники з пульсомірів | так |
| Тонометр | так |
| Будильник | так |
| Відстеження сну | так |
| Розумний будильник | так |
| Секундомір | так |
| Камера | немає |
| Динамік | так |
| Мікрофон | так |
| Крокомір | так |
| Годинники з GPS навігатором | так |
| Підрахунок спалених калорій | так |
| Підрахунок сходинок | так |
| Пошук телефону | так |
| Дисплей | |
| Сенсорний | так |
| Тип дисплея | AMOLED |
| Сумісність | |
| Android | 6.0+ |
| IOS | 12.0+ |
| Пам'ять | |
| Вбудована пам'ять | 16 GB |
| Оперативна пам'ять | 2 GB |
| Можливість розширення SD | немає |
| Матеріали | |
| Корпус | Пластик, метал |
| Матеріал ремінця | Нейлон |
| Підключення і інтерфейси | |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b/g/n (2.4 GHz) |
| Bluetooth | Bluetooth v5.1 |
| SIM-карта | Так |
| GPS | так |
| Особливості | |
| Захист від вологи та пилу | IP65 |
| Живлення | |
| Ємність аккумулятору | 720 mAh |
| Час роботи | До 5 днів |
| У режимі очікування | 5 днів |
| Час зарядки | 2 години |
| Загальна | |
| Для когo | Жіночі |
| Колір | Black |
| Для кого | Чоловічі |
Відгуки (0)
Ви дивилися
Дивитися все
-88x88.jpg)
-88x88.jpg)
-88x88.jpg)
-88x88.jpg)
-800x800.jpg)
-800x800.jpg)
-800x800.jpg)
-800x800.jpg)