Смарт-годинник iMiLab imiki ST1 Gun-black
Смарт-годинник iMiLab imiki ST1 Gun-black
1 419 ₴
Опис
Одно з'єднання через Bluetooth дозволяє синхронізувати годинник і телефон в одній програмі, забезпечуючи зручність в керуванні контактами, вихідними та вхідними дзвінками.
Датчик кисню в крові (SpO2)
Використовуючи датчик VC52, цей функціонал пропонує вимірювання рівня кисню в крові із використанням червоного світла для підвищеної точності результатів.
Персоналізований циферблат
Додаток містить більше 100 варіантів циферблатів. Ви можете завантажити своє зображення і встановити його як фон циферблата.
Мультиспортивні режими
З більш ніж 100 режимами для різних видів спорту, функція реального часу дозволяє відстежувати та переглядати спортивні дані прямо у додатку.
Характеристики
| Функціональні можливості смарт-годин | |
|---|---|
| Годинники з пульсомірів | так |
| Будильник | так |
| Відстеження сну | так |
| Секундомір | так |
| Оповіщення про вхідні дзвінки та смс | так |
| Крокомір | так |
| Підрахунок спалених калорій | так |
| Датчики | |
| Датчик наповнення кисню в крові | так |
| Датчик серцевого ритму | так |
| Дисплей | |
| Сенсорний | так |
| Тип дисплея | AMOLED |
| Скло | 2.5D High Hardened Glass |
| Діагональ | 1.78" |
| Розширення екрану | 368 х 448 |
| Сумісність | |
| Android | Android 10+ |
| IOS | iOS 10+ |
| Матеріали | |
| Корпус | Пластик, метал |
| Матеріал ремінця | силікон |
| Підключення і інтерфейси | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| SIM-карта | немає |
| Особливості | |
| Захист від вологи та пилу | IP68 |
| Розміри і вага | |
| Розміри (ШхДхВ) | 246 х 39 х 12 мм |
| Довжина ремінця | 150 - 220 мм |
| Живлення | |
| Ємність аккумулятору | 260 мАг |
| У режимі повсякденного використання | До 30 днів |
| Загальна | |
| Колір | Black |
| Для кого | Чоловічі |
| Додаткова інформація | Керування музичним плеєром |
Відгуки (0)
Ви дивилися
Дивитися все



